ЛІАМ ГАЛЛАХЕР ПРЕДСТАВИВ НОВИЙ ТРЕК "FOR WHAT IT'S WORTH" І ЛІРИК-ВІДЕО НА НЬОГО

Схоже, серце тепер буде остаточно розриватися між двома братами Галлахерами, расторгнувшими свій творчий союз, а разом з ним і групу Oasis в 2009 році. І якщо з того моменту Ноел (Noel Gallagher) знайшов свій притулок в новому музичному проекті Noel Gallagher and High Flying Birds, то Ліама кидало з боку в бік і деколи неабияк заносило на поворотах.

Проте, з часу представлення роботи над першим студійним альбомом «As You Were», запланованого до випуску на 6 жовтня цього року, і презентацій пари перших треків з нього «Chinatown» і «Wall of Glass» стрілка ваг особистісних уподобань гойднулася, задавши нескінченну динаміку коливань.

Сьогоднішня презентація композиції «For What it’s Worth» розбиває в пух і прах всю колишню образу на недбайливих музикантів, які не зуміли колись знайти компроміс і залишити на плаву улюблену групу і дає надію на світле майбутнє, яке якщо й не увінчається довгоочікуваним возз’єднанням, то поверне світові двох неймовірних виконавців. Новий трек за всіма параметрами можна розцінювати, як вибачення Ліама за всі свої колишні гріхи. І що робити? «Стратити не можна помилувати» (кому поставите самі).

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.