Фонд

У 2014 році заснував Юрий Ериняк — Благотворительный фонд Хартс, через який він вже 6 років допомагає дітям-інвалідам та дітям-сиротам, підтримує вітчизняний спорт, закуповує дороге обладнання для лікарень. Один із прикладів-передача Київському міському центру репродуктивної та перинатальної медицини німецького апарату для штучної вентиляції легенів новонароджених Medin CNO вартістю 21 000 $.
Допомога людям в зоні АТО

Важливий напрямок благодійної діяльності Юрія Єриняка-допомога тим громадянам України, які в тій чи іншій мірі постраждали від війни на Сході України. Це забезпечення продуктами харчування та товарами першої необхідності громадян у зруйнованих районах на підконтрольній Україні частині Донецької та Луганської області, організація трансферу із зони АТО до Києва та подальша підтримка більш ніж 1200 осиротілих та хворих дітей, допомога воїнам АТО. Зокрема, Юрій Єриняк придбав апарат для очищення ран для Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» вартістю 12000$.
Підтримка культурного і духовного розвитку

Також Юрій Єриняк підтримує Видання книг українською мовою. Зокрема, українською мовою була перекладена книга відомого письменника Михайла Моргуліса»Один на один з життям». Окремим і дуже важливим напрямком діяльності є підтримка церкви і будівництво храмів.
Допомога дітям

На сьогоднішній день Фонд «ХАРТС» надає допомогу 24-м дитячим будинкам, 78-ми тяжкохворим дітям, утримує під опікою 231-ї дитини по всій Україні. Юрій Єриняк у своїх публічних висловлюваннях неодноразово заявляв про те, що відкритий до співпраці і закликав небайдужих людей об’єднатися заради допомоги дітям та іншим нужденним!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.