Джастін Бібер зізнався, чому несподівано скасував турне

Популярний канадський співак Джастін Бібер пояснив, чому скасував своє світове турне.
Популярний канадський співак Джастін Бібер написав відкритий лист до своїх фанатів, в якому пояснив, чому так несподівано скасував своє турне. Нещодавно Бібер приголомшив своїх прихильників – кумир мільйонів підлітків скасував своє світове турне.

У зверненні фанатам розгледіли натяк на те, що причиною такого кардинального вчинку артиста став розрив з співачкою Селеною Гомес.

«Я так вдячний за це подорож з усіма вами. Я вдячний за тури, але, перш за все, я вдячний, що я проживаю життя разом з вами Навчання і дорослішання не завжди було простим, проте, знання, що я не сам, допомагало мені», – почав свій лист 23-річний Джастін.

За словами зірки, від дозволив гіркоти, ревнощів та страху управляти його життям.

«Я дозволив своїм комплексам забрати у мене краще, а моїм невдалим відносин диктувати мені те, як ставитися до людей. Я дозволив гіркоти, ревнощів та страху керувати моїм життям», – відверто зізнався Бібер.

«Я не ідеальний і буду робити помилки, але моє минуле не вплине на них. Я хочу, щоб ви всі знали, що це подорож було неймовірним і навчило мене подумати про себе», – продовжив співак.

Бібер зізнався, що реальною причиною скасування туру стала його нестримна життя, тому він взяв паузу.

«Я взяв паузу, щоб відчути стабільність. Я хочу, щоб моя кар’єра була стабільна, але також хочу, щоб моє серце і душа могли бути стабільними. Щоб я міг бути тією людиною, тим чоловіком і тим батьком, яким хочу», – написав Джастін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *