Дорога добра: як волонтери допомагають жителям Нижньовартовська

У зоні уваги не тільки старше покоління, а й сім’ї з дітьми, безробітні. Нагадаємо, ще з початку режиму самоізоляції працює єдиний в Нижньовартовську міський телефон гарячої лінія 8 800 200 41 78.

— Волонтери щодня приймають звернення вартовчан. Коли громадянин звертається в call-центр, йому необхідно спокійно і чітко повідомити своє ім’я, адресу, вік і характер необхідної допомоги. — розповіла керівник call-центру волонтерського корпусу Ганна Протопопова. У нас Хорошие новости России.

Підключилися до роботи і медики-волонтери.

  • Тільки за один місяць 3382 жителям міста волонтери доставили пільгові препарати додому. Добровольці працюють щодня, відпрацьовуючи від 200 до 560 заявок на день. У вихідні відпрацьовуються тільки термінові заявки. Всі добровольці забезпечені засобами індивідуального захисту: одноразовими масками, рукавичками і шкірними антисептиками, – розповіла Євгенія Пастухова, відповідальна за роботу добровольців з доставки ліків в Нижньовартовській міській поліклініці.

Додамо, що за ініціативою очільника міста Василя Тихонова, у столиці Самотлору для волонтерів організовано безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

Стартувала в місті і ще одна помітна акція благодійного фонду»Твори добро». У ній об’єдналися підприємці, які і раніше допомагали городянам у важкій ситуації.

  • Глава Нижньовартовська Василь Тихонов запропонував нам приєднатися до загальноміської волонтерської діяльності в той момент, коли почалася епідемія, – розповідає керівник Фонду Світлана Болтовська. — Досвід у нас великий, люди в Організації з добрими серцями, І незважаючи на власні складнощі в бізнесі ніхто з них не відмовився.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.