Дизельное топливо

Дизельне паливо — рідкий продукт, що використовується як паливо в дизельному двигуні внутрішнього згоряння, а також у газодизелях. Цей вид палива виходить з керосиново-газойлевых фракцій прямої перегонки нафти. Дизельне паливо — це суміш алканів, циклоалканов та ароматичних вуглеводнів і їх похідних. Середня молекулярна маса становить 110-230, температура кипіння — 170-380 °C.

Розрізняють дистилятне малов’язке — для швидкохідних, і високов’язке, залишкове-для тихохідних (тракторних, суднових, стаціонарних та ін.) двигунів. Дистилятне складається з гідроочищених гасово-газойлевих фракцій прямої перегонки і до 1/5 з газойлів каткрекінгу і коксування. В’язке паливо для тихохідних двигунів є сумішшю мазутів з керосиново-газойлевыми фракціями. Теплота згоряння дизельного палива в середньому становить 42624 кДж/кг (10180 ккал/кг). Ми пропонуємо купить дизельное топливо москва.

Основні характеристики дизельного палива, що впливають на його якість

В’язкість і вміст води

Розрізняють так зване зимове і літнє дизельне паливо. Основна різниця в температурі граничної фільтрованості ASTM D 6371 і температури помутніння та застигання ASTM D97, ASTM D2500, зазначеної в стандартах на це паливо. Виробництво зимового палива обходиться дорожче, але без попереднього підігріву неможливо використовувати літнє паливо при -10 °C, наприклад. Ще однією проблемою є підвищений вміст води в дизельному паливі. Вода відшаровується при зберіганні дизпалива і збирається внизу, так як щільність дизпалива менше 1 кг/л. Водяна пробка в магістралі повністю блокує роботу двигуна. Вимоги міждержавного стандарту ГОСТ 305-82 » Паливо дизельне. Технічні умови» регламентують кінематичну в’язкість при 20 °C для літніх сортів в межах 3,0÷6,0 сст, для зимових сортів 1,8÷5,0 сст, для арктичних 1,5÷4,0 сст. Цей стандарт вимагає також відсутності води у всіх марках палива.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *