Дерево алюминиевые окна

Ви замислювалися про те, які вікна у вас вдома? Чи достатньо вони ефективні в створенні і підтримці мікроклімату? В епоху раціонального використання ресурсів особливо актуальними стають енергозберігаючі технології. Відомим фактом є те, що 1/3 домашнього тепла йде через вікна».

Тому, якщо ви помітили, що взимку у вашому будинку дуже холодно, а влітку надто жарко – значить, пора задуматися про те, щоб замінити дерев’яні вікна. Нові вікна не тільки врятують ваш бюджет, але і подарують довгоочікуваний комфорт. У нас найкраща дерево алюминиевые окна цена.

Нові вікна з комбінованого дерево-алюмінієвого профілю
Цікавим варіантом поєднання екологічності, якості та надійності є дерево-алюмінієві вікна. Всередині вони як і раніше залишаються натуральними. Дерево, як чисто екологічний природний матеріал, продовжує дихати. Таким чином, повітря в приміщенні завжди залишається чистим.

Алюміній робить вікна легкими і міцними. Алюмінієві вікна нового зразка з унікальними теплозберігаючими параметрами – це інновація, здатна зробити скління енергоефективним.

Об’єднані дерево-алюмінієві вікна – це функціональна система, дерев’яна всередині і алюмінієва зовні. Конструкція дерево-алюмінієвих вікон наступна:

Основна несуча − клеєний дерев’яний брус.
Профіль-з алюмінію з продуманою системою влагоотвода.
Кріплення алюмінієвих накладок – термостійкі поліамідні кліпси
Ущільнювачі, що захищають фурнітуру і перешкоджають утворенню конденсату
Пази, що виключають зсув замикаючих механізмів
Мінусом даного виду вікон є їх висока вартість. Тому фахівці все ж вважають, що дерево-алюмінієві вікна — не найоптимальніший варіант у співвідношенні ціна / ефективність.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *