Данке подоконники

Данке — відоме ім’я на українському ринку. Торгова марка належить компанії «Юпітер-2003», виробнику будівельних і оздоблювальних матеріалів. За 10 років існування, завдяки впровадженню інноваційних технологій і використання якісних матеріалів, був створений продукт високої якості — підвіконня Данке (з глянцевим акриловим покриттям).

Danke — підвіконня преміум-класу, що мають запатентовану, оригінальну конструкцію, яка розроблялася за участю німецьких фахівців. Для створення дошки з ПВХ використовується тільки імпортна сировина високої якості, а виробляється вона на високотехнологічному обладнанні (Німеччина). Процес виробництва проходить жорсткий контроль на всіх етапах. Ми розповімо данке подоконники.

Запатентована конструкція забезпечує високу міцність при відносно невеликій вазі. Чергуються похилі і вертикальні ребра жорсткості підвищують стійкість підвіконь Danke до деформацій в процесі впливу на стиск і вигин. Для надійності монтажу підвіконня, в його нижній частині передбачаються пази типу «ластівчин хвіст».

Продаж підвіконників ПВХ
В якості покриття для підвіконня використовується ламінат Elesgo — фірмова, інноваційна розробка компанії «DTS Systemoberflaechen GmbH», Німеччина. Технологія дозволяє домогтися затвердіння полімерів і субстратів без впливу високих температур і тиску. Використовувані поліакрилати не містять в своєму складі формальдегідів і розчинників-це виключно екологічна технологія, яка не має аналогів.

Підвіконня Danke виглядають дуже стильно і естетично, а колекція декорів Danke дозволить вам підібрати оригінальне рішення, яке гармонійно доповнить інтер’єр вашої квартири.

Продаж підвіконь ПВХ» Danke » здійснюється через дилерську мережу, що покриває всю територію країни, тому купити їх ви можете вже сьогодні в будь — якому місті-в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Миколаєві, а також Запоріжжі та інших містах.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *