Dan Balan і Віра Брежнєва зняли новий кліп

Популярна співачка Віра Брежнєва спільно зі співаком Даном Баланом зняли новий кліп на пісню «Наше літо».
Давненько не було музичних сюрпризів від популярної співачки Віри Брежнєвої. І ось сьогодні відбулася велика прем’єра кліпу «Наше літо». Нову пісню артистка виконує не сама, а з Даном Баланом. Зустрічайте прем’єру кліпу «Наше літо», із-за якої пліткарі в черговий раз заговорили про роман Віри Брежнєвої та Dan Balan.

Після виходу кліпу «Близькі люди» було невелике затишшя у творчості Віри Брежнєвої. В цей період вона багато виступала на престижних музичних преміях та фестивалях по типу «Спека-2017». І ось сьогодні шанувальники її творчості зустрічають музичну новинку «Наше літо». Про новий спільний кліп з дружиною Костянтина Меладзе «Наше літо» розповів сам Dan Balan:

«У новій відеороботі «Наше літо» присутня якась магія минулого, яка знайома кожному. Будь-яка людина, яка хоч раз у своєму житті стикався з ностальгією за минулими юним відносин, відразу відчує цю пісню, як особисту історію, адже час повернути назад неможливо і залишається повертатися до раніше тільки у своїх спогадах… »

Багато хто відзначає, що відео «Наше літо» підкинуло нову підстави говорити про те, що у відносинах Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе не все в порядку і що вони навіть готуються до розлучення. Нагадаємо, що нещодавно екс-«ВІА Гра» опублікувала сумний пост про стосунки.

Тим не менш, це тільки підігріває інтерес публіки до відео «Наше літо». Зазначимо, що режисером відео виступив Сергій Солодкий, який вже вдруге співпрацює з дуетом Dan Balan і Віра Брежнєва. У 2010 році саме Сергій був режисером кліпу «Пелюстками сліз», який за лічені дні став популярним. Ось що про новий кліп «Наше літо» говорить кліпмейкер:

«Більшою мірою я хотів передати ту світлу і добру смуток про минуле літо, де люди були разом, були щасливі і захоплені один одним, але, на жаль, це літо закінчилося! Сам кліп до кінця не розкриває, що саме сталося в результаті, чим закінчилася історія цих двох людей. Думаю, що чорно-білий формат зміг точніше передати ту атмосферу і подарувати глядачеві відчуття того, що це якісь спогади».

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *