Частная пивоварня

У вітчизняного пивоваріння після проголошення державного «табу» горілці та лікерам з’явилася надія на розвиток. Ми розповімо вам, що це частная пивоварня. Причому саме зараз готова дуже «м’яка грунт «для вирощування поки не типового для Росії бізнесу – »домашні пивоварні». Допомогти цьому бізнесу повинен сам споживач, який поступово прагне замінити кількість якістю: минуле термічну обробку банкове і пляшкове пиво на живе,»з бочки».

Пивоварам-приватникам, якщо такі нарешті з’являться в Росії, належить нелегка конкурентна боротьба з розкрученими брендами, які» беруть споживача » рекламою і великими обсягами виробництва, а також невеликими заводами, способи виживання у яких менш цивілізовані. Саме абсурдне, що вся реклама пива на сто відсотків не відповідає дійсності-саме на цьому і повинні зіграти нові приватні пивовари.

Не випадково пиво називають «рідким хлібом» — за поживністю і корисності воно не поступається продукту номер один. Нерідко пиво оцінювалося так само високо, як благородні вина. Показово, що зниженню цінності цього напою сприяв прогрес. Масове виробництво, що використовує пастеризацію і фільтрацію, значно здешевили пиво за рахунок збільшення терміну зберігання, але при цьому повністю звели нанівець ту корисність, про яку так люблять говорити. Різноманітні ферменти, антиоксиданти і консерванти знищують живі мікроорганізми, а разом з унікальною мікрофлорою знищується неповторний пивний смак і цілющі властивості.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.