Change

Не секрет, що тільки з зовнішньою допомогою можна привернути увагу до своєї петиції на www.change.org. у день їх викладається на сайті сотні і тисячі, і навіть якщо у вас є добре відвідувані ресурси в соціальних мережах, то без додаткової організації голосування ніяк не обійтися. Ми на GolosPobed.ru пропонуємо два реальних варіанти накрутки голосів на петиції change.org і готові реалізувати будь-яку кількість підписів на добу! Так що ж таке правильна накрутка петиций change?

накрутка change.org ботами
НАКРУТКА CHANGE.ORG БОТАМИ
Це скажімо так, накрутка change.org в easy режимі. Спосіб є найвигіднішим і не особливо дорогим. Все робиться за допомогою ботів-крім того, це відбувається дуже швидко. Як ми вже вказали вище, в добу цілком можна реалізувати 5-10-20-100 тисяч передплатників.

Ключове: кожен голос йде з унікального IP (Росія, Україна, інші країни). Крім того, ідентифікаційні дані браузера та системи також унікальні для кожного віртуального голосу. Також Ми реалізуємо випадкові дії на сторінці з голосуванням-прокрутку, рух мишкою, кліки тощо.

Таким чином, цей метод голосування неможливо виявити як накрутку завдяки зазначеним вище причинам.

Вартість даного методу:
При замовленні від 10000 і більше голосів — по 2,5 рублів / голос
Від 5 тисяч — по 3 рубля/голос
Від однієї тисячі голосів — по 3,2 рубля / голос
Менше тисячі — по 3,5 рубля / голос

Крім того, ми пропонуємо оживити вашу петицію і залишити до неї коментар для більшої реальності — така послуга коштує від 10 рублів за осмислений і читається коментар.

Зазначимо, що вказівка населеного пункту, від якого має бути підпис-безкоштовна! Це також можна зробити випадковим чином по РФ або СНД на вибір.

Також в список безкоштовних опцій входить накрутка петицій по таймеру-голосування пройде в певний вами час.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *