Cпортивные танцы

Танцювально-спортивний клуб «Варіації Століття» є членом Московської федерації танцювального спорту (МФТС) і Всеросійської федерації танцювального спорту та акробатичного рок-н-ролу за напрямом спортивні танці (ФТСАРР)

Специфікою роботи є унікальна багаторівнева система навчання і підготовки спортсменів.
Для танцюристів крім традиційних групових та індивідуальних занять проводяться танцювальні практики, організовуються семінари.
Ми вважаємо, що дуже важлива і самостійна робота танцюристів. 
Нашим пріоритетом є гармонійний розвиток танцюристів, тому не вибираємо тільки латиноамериканську або стандартну програми танців, а розвиваємо обидві програми.

Крім того, вважаємо важливим і заохочуємо танцюристів, які бажають мати широкий танцювальний кругозір і пластичні можливості використовуючи різні сучасні танцювальні напрямки.

Одним з найважливіших напрямків нашої роботи з клубом є участь танцюристів у класифікаційних та рейтингових змаганнях:

  • Московської федерації танцювального спорту,
  • Всеросійської федерації танцювального спорту та акробатичного рок-н-ролу,
  • змагань World Dance Sport Federation (WDSF). спортивные танцы

Заняття в спортивному клубі латиноамериканської та європейської програмами, поєднуються з пілатесом, джазом, силовою підготовкою та хореографією.  

Важливе місце в роботі клубу займає організація змагань з танцювального спорту.

Влітку і взимку наш клуб проводить спортивні збори.

Також танцювально-спортивний клуб «Варіації Століття» є членом Загальноросійської танцювальної організації(ОРТО) за напрямами хіп-хоп і джаз-модерн.

Ми пропонуємо свої знання і надаємо професійних педагогів і тренерів як починаючим аматорам танцю,так і бажаючим професійно рухатися спортсменам.

Програми розроблені нами для дітей,підлітків і дорослих. У кожному відділенні нашого клубу всі групи поділяються як за віком,так і за рівнем навчання.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.