Шини Bridgestone

Шини Bridgestone (Бріджстоун) — продукція однойменного японського заводу, що є безперечним світовим лідером з виробництва високоякісної технологічної гуми. У далекому 1931 році Шоджіро Ішібаші в Японії була заснована невелика компанія, що отримала свою назву на увазі вимови на англійський манер прізвища творця. Так Ішибаші, на англійську перекладається як stone bridge (букв. «кам’яний міст»), звідси і назва його дітища. До речі, у 2016 році на території РФ був відкритий завод, з якого планується покрити потреби ринку СНД і Східної Європи, знизивши тим самим витрати на логістику.

Сучасна стратегія японського виробника передбачає виготовлення широкого спектру шинної продукції абсолютно для різного транспортного засобу.

Найбільш популярними й затребуваними в сучасному світі є колеса від японського виробника, призначений для високошвидкісних машин, для авто компакт-класу та позашляховиків, тобто автошини, які зможуть витримати будь-які навантаження незважаючи на екстремальні умови їх експлуатації. Гарний сучасний дизайн покришок, бездоганна якість і прийнятна ціна зможуть догодити навіть самому прискіпливому і вимогливому покупцеві-автолюбителю.

Бажає вибрати автошины bridgestone для авто на всі сезони, компанія рада запропонувати різноманіття вибору літніх, зимових і всесезонних виробів для різного виду транспортного засобу, забезпечуючи повний комфорт на дорозі і вашу безпеку під час їзди.

Літні шини Bridgestone мають спеціальні канавки довгастої або зигзагоподібної форми. Вони добре впливають на зносостійкість гуми і дозволяють легко управляти авто на будь-яких видах трас.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.