Breitling

Кожен з нас знає, що наручний годинник повинен відповідати великому списку вимог: вони повинні бути надійними і якісними, стильними і точними, вони повинні відповідати іміджу свого власника і точно розкривати його характер. Але, погодьтеся, часом дуже складно знайти такий годинник, в яких поєднувалися б всі ці якості. Але одна швейцарська компанія протягом багатьох років з гідністю справляється з цим нелегким завданням: мова йде про знаменитий бренд breitling часы.

Випуск компанією Breitling швейцарських годинників бере свій початок з 1884 року-саме тоді годинникар Леон Брайтлінг відкрив невелику майстерню в місті Сент-Ім’є. Основною спеціалізацією на початку шляху Леона стало виробництво хронографів. В наші дні компанія Breitling є лідером з виробництва годинників для авіаційної промисловості. На сьогоднішній день наручний годинник від даного бренду представлені чотирма лініями: Navitimer, Windrider, Aeromarine і Professional. Кожен модельний ряд має свій індивідуальний дизайн, але разом з тим вони мають спільні риси: великий циферблат, яскравий контраст обробки і зовнішній вигляд, що нагадує кабіну пілота.
«Отже, чому я повинен купити годинник саме цієї торгової марки?»- запитаєте ви. По-перше, вони оснащуються механізмом з автопідзаводом більш ніж на 21 каменях, що забезпечує довгу роботу механізму з високою точністю. Запас ходу дорівнює 42 годинах, а при постійній шкарпетці автоподзавод не дозволить їм зупинитися ні на хвилинку. По-друге, хронометри мають Водний захист на 100, 200 і 300 метрів, спеціально випускаються моделі з більш високим водозахистом. По-третє, всі годинники показують крім часу і дату.
Багато з моделей оснащені обертовим базелем, хронографом, сапфіровим надміцним склом з покриттям антивідблиску. Якщо ви не хочете шукати магазин Breitling в Києві, то ви можете сміливо замовляти в нашому інтернет-магазині вподобану вам модель тих чи інших годин. І пам’ятайте: купуючи годинник від торгової марки Breitling, ви купуєте витончений аксесуар, який буде служити вам довгі роки.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.