Биткоин

Це зручна, безпечна і ефективна майданчик для торгівлі біткоіни, яка підтримує як обмін між основними криптовалюта (Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, DASH, DOGE), так і їх конвертацію в стабільні токени (Monolith і Tether USD). У нас найкраща биржа биткоин.

Торгівля на нашій біржею не вимагає ніяких спеціальних навичок, що робить її зручним майданчиком як для початківців інвесторів, так і для вже досвідчених гравців ринку криптовалюта. Для того, щоб ви могли відчути максимальну вигоду від відвідування нашого сайту, ми роздаємо безкоштовні бонуси кожен день. Отримати бонус на свій рахунок в системі Яндекс.Гроші може кожен бажаючий, для цього достатньо мати отруту-гаманець і заповнити форму в лівому нижньому кутку.

У базу нашого моніторингу включені тільки найнадійніші і безпечні обмінні пункти — ми постійно думаємо про безпеку ваших обмінів. У наш список ніколи не потраплять обмінники з поганою репутацією. Наш моніторинг обмінників розроблений для вашої зручності. Сподіваємося, що наш моніторинг обмінних пунктів буде вашим вірним і постійним помічником. Не забудьте додати наш сервіс в обране вашого браузера.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.