Банка 200 мл

Потрібні Банка 200 млдля консервації з закруткою? Будь ласка!

  • Хочете купити банки з кришками, що закручуються (Київ, з доставкою)? Завжди в наявності!
  • Збираєтеся купити скляні банки для консервування? Вибирайте!
  • Шукаєте банки скляні – 1000 штук? А хоч і одна скляна банка-раді всім!
  • Маленькі баночки для варення і великі для помідор? Звичайно!
  • Банки для консервації і тара для зберігання? Без проблем!

Якщо вам будуть потрібні скляні баночки для спецій, банки твіст або просто Кришки для банок твіст офф-тільки запитаєте, і ми знайдемо в потрібній кількості.

Як вибрати хорошу тару для натурального меду? Які ємності підходять для тривалого зберігання, а які виключно для транспортування? Які банки для меду вибрати, щоб зберегти всі корисні властивості продукту? У магазині «Склобанка» знають відповіді на будь-який з цих питань, адже у нас тільки якісні товари!

Якщо вибирати на подарунок, то краще зупинитися на банках з кераміки або глини. Така тара виглядає естетично, можна вибрати цікавий декор або ліплення. Банки для меду з кераміки не тільки красиво виглядають, але і сприяють тривалому зберіганню продукту. За рахунок пористості матеріалу мед всередині не буде пересихати.

З практичної точки зору краще купити банки для меду з глазур’ю. Це спеціальне покриття, яке підвищує гігієнічні властивості матеріалу, а також спрощує догляд за ним. Покриття глазур’ю, стінки банки легко відмиваються, на них не залишається солодких і липких слідів, а ось керамічну банку без подібного шару відмити буде складно.

Найзручніший варіант-банки для меду зі скла. Це практичний матеріал, таку тару можна мити в гарячій воді, кип’ятити або стерилізувати, а також не забороняється застосування спеціальних миючих засобів. Для зберігання меду краще вибрати затемнене скло з бугельною кришкою, це дасть надійний захист від сторонніх запахів, повітря і сонячних променів.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.