Bнтернет аптека

интернет аптека — це динамічно розвивається компанія, що налічує більше 300 аптек.  Yаша мережа є одним з провідних роздрібних операторів фармацевтичного ринку. За тривалий період компанія зарекомендувала себе як високонадійного, стабільного і відповідального партнера для своїх контрагентів.

Відмінною рисою нашої мережі можна назвати наявність широкого асортименту лікарських засобів, лікувальної косметики, косметичних, діагностичних приладів, ортопедичних товарів, а також велика кількість товарів, спрямованих на підтримку краси і здоров’я всіх членів родини.

Низькі ціни, спеціальні акції та дисконтна система роблять наші аптеки доступними абсолютно для кожного!

Цілодобовий режим роботи в більшості наших аптеках дозволяє робити покупки в будь-який час доби.

Фармацевтів компанії відрізняє професіоналізм і компетентність, у нас ви завжди можете звернутися за консультацією до фахівця. У наших аптеках ви зустрінете найввічливіших і грамотних провізорів.

Наша компанія піклується про професійне та кар’єрне зростання своїх фахівців. Багато провізори, ще не працювали раніше ні в одній з аптек та прийшли до нас відразу після закінчення Вузу, підвищили свою кваліфікацію і досягли кар’єрного зростання в нашій мережі.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.