Адвокат

Професія юриста займає важливі позиції у всіх областях людської життєдіяльності. Напрацювавши дворічний досвід і витримавши кваліфікаційне випробування, правознавець може взяти на себе функції адвоката. У нас найкращій адвокат Мелеуз. Які особливості у спеціальності, її переваги та перспективи – розповімо далі. Слово» адвокат «має латинське коріння, перекладається як»кликати на допомогу». Перші захисники інтересів людей з’явилися в давньоримську епоху, часто це були оратори, які не мали до законів ніякого відношення. Професійні вимоги до адвокатів з’явилися набагато пізніше. Суди почали вимагати від правозахисників знання права, вони повинні були складатися в спеціальних списках матрикулах, куди заносилися люди з певним рівнем доходів. Такий устрій інституту правозахисників став основою сучасної адвокатури.

На Русі Професія, близька сучасної, з’явилася в XV столітті. Так, в Нижньому Новгороді для захисту своїх інтересів на суді люди могли наймати повіреного. Таке право надавалося глухонімим, людям похилого віку, жінкам, дітям, монастирським служителям.

Перші згадки слова» адвокат » відносяться до XVIII століття, воно означало представників сторін. Пізніше, за часів Миколи I, було введено поняття куховарства, який за функціоналом більше схожий на сучасного адвоката. Ці фахівці складалися в комерційних судах і вели справи громадян з питань торгівлі. Стати куховарством було не просто. Претендент повинен був мати атестат, документи про колишні місця працевлаштування для включення в спеціальний список суду.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.