Теплоавтоматика

Компанія Danfoss A. S є одним з найбільших міжнародних концернів і займає лідируючі позиції в світі з виробництва теплової автоматики, холодильної техніки, приводної техніки та промислової автоматики. Штаб-квартира Danfoss A / S розташована в м Нордборг (Данія), заснована в 1933 році.На сьогоднішній день концерн має 61 завод в 25 країнах світу. Число співробітників-складає більше 20 000 чоловік. Кількість країн, в яких знаходяться дочірні компанії і торгові представництва — понад 100. Комплексне постачання підприємств високоякісної трубопровідної арматурою, насосами, котлами від провідних європейських виробників. У нас найкраща теплоавтоматика.

Компанія ТОВ «Теплосіті» виробляє подовження (нарощування) штоків на кульові крани, допрацьовує редуктори і встановлює електроприводи на трубопровідну арматуру!

Працюючи з нами Ви отримуєте:
Цілеспрямований, енергійний і молодий колектив;
Складський комплекс і офіс в одному місці;
Швидку обробку вашої заявки,
Оперативну і безкоштовну доставку по м Москві і найближчому підмосков’ю;
Доставку товару по всій Росії послугами нашого партнера-транспортною компанією;
Повну комплектацію будь-яких об’єктів будь-яким обладнанням;
Знижки на обсяг до 50% (чому таке можливо ? У нас немає від вас секретів: працюючи безпосередньо з виробниками, і отримавши солідні знижки — ми ділимося ними з вами!)
Консультації експертів з власної служби технічної підтримки. Ми завжди готові відповісти на будь-які питання, що стосуються підбору обладнання для інженерних систем.
Гнучку систему оплати. Вибирайте форму, зручну для вас (відстрочка, товарний кредит, передоплата).
Спеціальні індивідуальні умови роботи з «бюджетними» об’єктами і замовниками

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.