ГБО

Газобалонні установки поступово витісняють бензинові системи, будучи вигідним у всіх відносинах переоснащенням автомобіля. Обладнання, яке працює на газі, є надійним, економним, якщо його монтаж буде виконаний професіоналом. Період між сервісного обслуговування збільшується. Газ, згораючи, залишає на порядок менше кіптяви. Це продовжує термін експлуатації поршневих кілець. У камері згоряння не накопичуються вуглецеві опади, форсунки не засмічуються. Якщо в авто встановлено ГБО, ремонт проводиться рідше, що знижує витрати на експлуатацію машини.

  • Газ працює м’якше. АІ палива становить 102-108, тому детонація не відбувається. При роботі мотор шумить менше. Якість бензину в нашій країні залишає бажати кращого. Тому для водіїв (особливо іноземних автомобілів) використання газу стає кращим рішенням.
  • Конструкція паливної системи не вимагає переробки. Паралельно з бензиновими магістралями можна установка гбо. Навіть для автомобілів 25-річної давності можна підібрати оптимальне технічне рішення для переходу на газ.
  • Збільшується відстань, яку може проїхати автомобіль на одній заправці. ГБО в авто дозволяє використовувати як бензин, так і газ. Якщо один вид палива закінчиться, в будь-який момент можна переключитися на інше пальне, доїхавши до заправки. Це збільшує відстань, яку автомобіль може проїхати на одній заправці. Можна покрити більшу відстань, так як в авто встановлено дві системи подачі палива.
  • Вартість газу в 2 рази нижче. Виконавши установку ГБО, вартість експлуатації автомобіля помітно знизиться. Мінімальний період окупності установки автогазу становить 3 місяці (або 10-11 тис.км пробігу).

Сучасні покоління обладнання відповідають найсуворішим світовим стандартам в області екологічності вихлопів. При використанні газу токсичність відпрацювання знижується в рази, що важливо для нас, наших дітей.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.