Бонус под ключ

На сайті, Ви отримаєте бонус до 3 999 рублів, а бонус код для leonbets дає грошовий розмір до 100$. У нас на сайті є аналогічний промокод 1xBet, який подвоює депозит до 6 500 рублів. У нас найкращій бонус код леон.

Альтернативну адресу контори шукайте без нашої допомоги, там ви зможете отримати грошовий приз у розмірі до 100$. На даний момент проходять масові блокування сайтів, так як такі контори є нелегальними на території Інтернету Російської Федерації. Ви залишаєте за собою право, де робити ставки і ми не закликаємо вас до будь-яких дій. Також, ви повинні знати:

Куди ввести бонус код Леон при реєстрації
Переходьте на сайт.
У правому верхньому куті шукаєте кнопку реєстрації, переходите по ній.
У вас відкривається форма, яку потрібно пройти і вказати реальні дані. У самому низу буде активне поле, там вказуємо код.
Строго 18+, Вас рахунок може бути анульований за недотримання правил. Після того, як виконали всі перераховані вище кроки, ви є повноцінним учасником Бонусної програми. Також, за бажанням можете дізнатися додаткову інформацію, яка допоможе вам дізнатися про діючі акції прямо зараз і в загальних рисах про букмекерську контору. Якщо реєстрація в БК Леон не вийшла? Перейдіть за посиланням, поетапно буде показано, як це зробити.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.