Брусчатка

Тротуарна плитка класика виконана в квадратній формі і має закруглені краї, що дозволяють при укладанні робити повороти, вигини і кола. Ця форма плитки унікальна і може поєднуватися з іншими формами плитки в якості додаткових елементів, так і в основному малюнку.

плитка тротуарна класика володіє високими характеристиками міцності: не схильна до сильного стирання, виносить механічні навантаження, не схильна до вицвітання; У нас також найкраща брусчатка классика.
екологічно безпечний матеріал: в літню погоду, при сильному впливі сонячних променів плитка практично не гріється і не виділяє шкідливих хімічних речовин, так як асфальтове покриття має властивість плавитися і виділяти шкідливі для дихання людини випаровування;
класика не боїться сильних морозів і різкої зміни погоди, опади не роблять ніякого впливу;
плитка не любить застосування соляних реагентів, через властивості вбирати вологу, сіль може надалі виділятися на поверхні плитки, тому в зимовий час застосовують мармурову крихту для видалення криги на камені. Ми вітає Вас на оновленому сайті компанії «УжСтрой»!

УжСтрой — це сучасне підприємство, що займається виробництвом тротуарної плитки, бордюрного каменю, газонної решітки і вібролитої плитки в Санкт-Петербурзі (СПБ) і Ленінградської області. У нашому розпорядженні є напівавтоматичні лінії по формуванню плит різних розмірів і форм. Під час виготовлення продукції використовуються інертні матеріали високої якості перевірених часом постачальників.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.