Детская психология для родителей

«Мама, відчепися!», «Це не твоя справа, ТАТО!». Кожен батько і може продовжити список подібних фраз, чутних ними від підлітків, і назвати масу прикладів, коли чадо виявляло неповагу до старших. Ми також розповымо, що це детская психология для родителей.

«Ми собі такого не дозволяли!», «У наш час батьки і вчителі були незаперечним авторитетом!» — обурено говорять дорослі і в покарання за зухвалість відбирають у дітей гаджети і проводять виховні бесіди. А на батьківських форумах в Інтернеті журяться: ну чому вони такі? Чому хамлять, дерзят, огризаються? Давайте спробуємо зрозуміти, чому це все відбувається і як чинити дорослим з підростаючими і бунтуючими чадами.

Насправді варто турбуватися, якщо ваша дитина в підлітковому віці жодного разу не огризнувся, завжди ввічливий і слухняний: у дорослому житті він може виявитися «не життєздатним». А якщо у відповідь на гадану несправедливість або перехід його кордонів молодик відкрито протестує і відстоює свої права або на противагу Вашій думці/ вимозі пред’являє свої (нехай іноді надмірно емоційно), — з ним все в порядку. Його особистість не зломлена, не пригнічена-порадійте цьому!

Він надходить відповідно до особливостей свого вікового періоду і тими завданнями розвитку, які перед ним стоять.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *