Рэйки

Всі люди дихають повітрям. Це відбувається неусвідомлено, але без нього неможливо жити. Людина може контролювати дихання і навіть зупинити його на час. Але ніхто не думає про те, як повітря проходить через легені, підживлюючи кожну клітину киснем. З диханням працювати простіше, з енергією складніше. Людина її не бачить і не відчуває. Тому мозок її просто не розпізнає. Щоб енергія стала чимось справжнім і реальним, проходять повний курс рэйки ступень.

Як це працює

Якщо поспостерігати за дітьми, стане видно, як вони постійно знаходяться в русі. Вони бігають, стрибають, грають. Здається, що їх енергія безмежна, діти самі не знають, куди її дівати. І це насправді так, просто з віком більшість людей втрачають свої здібності. Суспільство може нав’язувати неправильні моральні цінності, шкідливий спосіб життя і навіть впливати на мислення. У людини з’являються помилкові мотивації, через які він втрачає свою справжню силу.

Ініціація (посвячення) Рейкі – це створення енергетичних каналів у ваших тонких тілах, для прийняття енергії Рейкі. Весь процес проходить при роботі з тонкими тілами людини.

Ініціація Рейкі — це мистецтво зцілення, якому навчитися може кожен. Ця настройка відкриває людині знання про самого себе. Про те, що він забув. Тут слово » ініціація «означає» навчання», тому людина не перетворюється в когось іншого, а залишається колишнім. Просто він прокидається, відкриваючи в самому собі доступ до нескінченної енергії. З її допомогою можна зцілювати хвороби і допомагати людям. Для початку досить пройти перший щабель, щоб зрозуміти, як працює техніка.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *