Тонировка авто

Це справжній світ різноманітних відтінків. Тому найважливіше в нашій справі бути уважними до побажань клієнта, адже його вибір завжди правильний! А якщо ж автовласник розгубиться від різноманіття пропонованих варіантів, наші фахівці із задоволенням допоможуть йому підібрати відтінок, відповідний саме до марки його машини. Для цього ми наклеюємо зразки плівок на скло, щоб клієнт міг побачити і розглянути різні колірні рішення. У нас найкраща тонировка авто в воронеже цены.У процесі обслуговування ми виробляємо тестову наклейку зразків на ваш автомобіль, щоб ви наочно побачили, як обраний варіант буде виглядати, з урахуванням ступеня прозорості та інших факторів. Таким чином, ви зможете вибрати відповідний саме вам зразок.
Часті питання по тонуванню:
При обклеюванні тільки стекол «пасажир-водій», чи можна дотримати ГОСТ/євростандарт?
Для тих, хто турбується про дотримання норм, ми пропонуємо обклеїти два передніх вікна зі світлопропусканням в 70%. Вона не тільки зробить поїздки більш комфортними, але і дасть додатковий захист в разі аварійної ситуації.

Для чого використовувати світлу плівку, якщо вона практично прозора?
Подібний варіант прекрасно убезпечить від обсипаються осколків. Крім того, вона не дозволить грабіжникам і зловмисникам проникнути всередину.

Якщо вже встановлена заводська Тонування на машину, для чого потрібна інша?
Насправді, заводська всього лише створює забарвлення стекол і вона не дає всіх перерахованих вище ефектів.

У тому випадку, коли на моєму авто вже є плівка, як можна її зняти?
Ми пропонуємо послугу по її зняттю з тридцятивідсотковою знижкою! Наші фахівці без праці приберуть стару і наклеять нову.

Так все-таки що вибрати?
Найголовніша наша перевага-якість роботи. Ми гарантуємо, що платити вам доведеться тільки один раз! Ваш транспорт — це не тільки засіб пересування, але і ваша Персональна фортеця на колесах, так зробіть її максимально комфортною і затишною!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *