Выездная свадьба

» БАНКЕТ-КЕЙТЕРИНГ » Ресторан виїзного обслуговування. Видатні заходи за 1-добу!
Весілля! Банкети! Корпоративи! Європейська Якість! Події Будь-Яких Масштабів! За брендом «БАНКЕТ-КЕЙТЕРИНГ» стоїть кропітка і відповідальна праця нашої дружної команди фахівців. Створюємо Масштабні Події! Підбір майданчика для проведення свята, розробка індивідуального меню, ідеальний менеджмент і чітко вибудувана Логістика.

Ми перетворюємо кейтеринг в мистецтво і отримуємо справжнісінький драйв! У нас завжди продумані всі найдрібніші деталі і враховані всі фактори: смакові, колірні і багато інших уподобань.

Ми враховуємо все нові тенденції подієвого кейтерингу, стажуючись у наших московських і європейських колег.

За рахунок зручності і практичності кейтеринг набув широкого поширення і в нашій країні.

Незалежно від місця, де проходить свято, будь це робота, будинок, в замку, на березі озера, він буде на рівні шикарного ресторану.

Маємо багаторічний досвід проведення подій, тому гарантуємо відмінний результат!

Послуги кейтерингу включають: Весілля в наметі, виїзний банкет, шведський стіл, BBQ, виїзний фуршет, гала-вечеря, весілля на виїзд. У нас найкраща выездная свадьба на природе стоимость.

Виїзне ресторанне обслуговування має дві важливі переваги: абсолютна мобільність і комплексний підхід. Так, ми зможемо провести подію в будь-якій нестандартній обстановці. До того ж отримавши послуги кейтерингу від нас Ви отримуєте неповторне меню, яке підбираємо спеціально під Ваш захід, з оригінальним сценарієм і Декором.

Гнучка система роботи-завжди повністю вникаємо у ваші потреби та побажання.

Серед наших клієнтів такі компанії, як ВТБ, Газпром нафта, Сбербанк Росії, Новікомбанк, ІКЕА, Херманн Руссія, Райффайзенбанк, DAF, Волгогаз і багато інших компаній в тому числі приватні.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.