Информация

Інформаційний портал про телефонні номери по ним, кодах мобільних і міських операторів, кодах країн, кодах міст с і інструкціями по дзвінках в різні країни і міста. Код телефону так само містить інформацію про операторів: Країна, бренд, новини та багато іншого. У нас люба информация по номеру телефона.

Для отримання відомостей за номером телефону досить у верхній формі ввести номер телефону.

Телефон вводиться в міжнародному форматі.

У момент введення номерів безкоштовно для власника під полем буде показана Країна.

Після переходу на детальну сторінку про номер телефону будь-якого власника телефон може бути доступна наступна інформація:

країна
оператор
власник номера телефону
розташування
сайт
та інше
На нашому порталі надана інформація по:

номеру телефону
операторам зв’язку Росії
мобільним і регіональним кодам
телефонним кодам країн
телефонним кодам міст
як слід дзвонити в різні країни і міста. Оператор видає людині власника сім карти з унікальним ID він же індефікатор. Знаючи номер телефону можна дізнатися власника, але на жаль оператори дані такого роду інформацію про власника вам не нададуть якщо ви не господар самої сім карти.Мобільний оператор не може порушити цей закон і видає дані тільки за рішенням суду і видає строго органам влади але не як простим громадянам і власника. Люди починають шукати власника телефону отримуючи інформацію і допомогу в мережі Інтернет і знаходять такі сайти як наш. Отримують Безкоштовно дані власника буквально за кілька хвилин про власника.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.