Разливное пиво

Моспівторг-динамічно розвивається компанія-постачальник розливного і живого пива на території Москви і Московської області. У нашому асортименті присутні як найвідоміші і затребувані сорти розливного і живого пива, так і сорти, які тільки виходять на пивний ринок. У нас найкраще разливное пиво опт
Наш досвід, налагоджена логістика і прагнення зайняти лідируючі позиції на ринку поставок розливного і живого пива гарантує вам безперебійні і своєчасні поставки розливного і живого пива, високий рівень клієнтського сервісу, швидке реагування технічної служби.
Наші менеджери будуть готові допомогти у виборі оптимальних сортів розливного і живого пива для вашого магазину розливного пива, кафе, бару або ресторану.
Також ми проконсультуємо вас з усіх питань, пов’язаних з відкриттям магазину розливного пива, кафе, бару або ресторану. Асортимент нашого розливного пива включає як найвідоміші і затребувані сорти імпортного та вітчизняного розливного пива, так і сорти, які тільки виходять на пивний ринок і можуть бути цікаві споживачеві за рахунок невисокої ціни.

Ми поставляємо розливне пиво в магазини, що знаходяться як в Москві, так і в Московській області.
Обладнання для розливу пива (все крім пегасів) ми надаємо в безоплатне користування, в разі, якщо обладнання для розливу пива у вас вже є, ціни на пиво для вас будуть нижче.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.