Алмазная резка

Алмазна різка бетону або цегли – застосовується при будівництві, ремонті і демонтажі конструкцій. Основним ріжучим елементом є алмазний диск, за допомогою якого можна зробити отвір в стіні або підлозі, незалежно від типу поверхні, це може бути бетон, залізобетон або цегла. Застосовуючи високоточного обладнання, різання бетону алмазним диском гарантує рівність ліній і точність розмірів прорізів.

Де ще застосовується алмазная резка бетона?
При довгостроковому ремонті необхідно проводити роботи з мінімальним рівнем вібрацій і шуму, в цьому випадку Алмазна різка бетону або цегли вважається найкращим варіантом. Така технологія різання дуже актуальна при переплануванні квартир або житлових приміщень, де вкрай важливо зберегти несучі конструкції в цілісності і запобігти появі тріщин і дефектів. Відсутність зайвого ударного навантаження на матеріал захищає поверхню від руйнування і утворення тріщин і відколів на стінах.

Специфіка виконання
Різна товщина, міцність і армованість стін вимагає індивідуального підбору обладнання, тільки в цьому випадку Алмазна різка бетону буде виконана якісно. Якщо Працюємо з поверхнею середньої товщини, ми використовуємо різання алмазним диском, для робіт з поверхнями більшої товщини застосовуємо алмазні канати.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.