Сервера

Нашою компанією здійснюється продаж б / у серверів і серверного обладнання. Ми в змозі запропонувати вам безліч варіантів, виходячи з ваших потреб і фінансових можливостей.

Співпрацюючи з нами ви можете не хвилюватися за якість придбаного обладнання. Хочете провести апгрейд серверної, підняти невеликий дата-центр або перевести підприємство на нове ПЗ з єдиною базою даних, але ціни нового «заліза» кусаються? Є простий і вигідний вихід із ситуації-недорогі б / у сервери в магазині «NORD SERVER». З нашою допомогою ви легко і швидко здійсните свої плани, заощадите кошти і отримаєте якісне обладнання від світових брендів за доступною ціною з гарантією.

Не шукайте підступу!
Ми просто добре робимо свою роботу і сміємо запевнити, що весь товар жодного разу не був в ремонті, експлуатувався за правилами, а після прибуття в РФ ніхто не перепрошував програмне забезпечення і прошивки жорстких дисків і материнських плат з метою приховати реальний «пробіг» заліза.
Всі наші б / В сервери імпортовані з Європи і США, де своєчасно обслуговувалися і експлуатувалися без перевантажень. Всі «машини «протестовані нашими кваліфікованими фахівцями на працездатність і відсутність»багів».
Всі б / у сервери знаходяться на наших складах в Москві і Санкт-Петербурзі, тому Вам не доведеться чекати поставки з іншого міста.
Ціни на б / у сервери радують покупців.

На підтвердження слів на всю техніку поширюється гарантія. Продаж бу сервер – один з пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії. Ми прагнемо співпрацювати з Вами на довгостроковій основі, тому забезпечуємо кращі умови за вартістю, асортиментом і підтримки.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.