Кымдан

Кимдан 2 ін’єкції є універсальним препаратом (БАД), для підняття метаболізму імунітету організму в його звичайному спектрі. За допомогою природних компонентів, створених природним способом, кимдан ін’єкції стають для організму імуномодулятором, на основі природних речовин, сприяє регулювати (відроджувати) імунну систему людини. Клас кимдан — 2 ін’єкції прирівнюють до «імуностимуляторів» — він забезпечує людський організм відновлюючим ефектом імунної системи, підтримуючи його до повного відновлення стабільного імунітету організму. Ми пропонуємо купить кымдан. Даний препарат унікальний тим, що на відміну, від своїх аналогів, які мають ряд побічних ефектів, кимдан 2 ін’єкція за 50 років досліджень, не виявив за собою даного показника, а тим самим є одним з безпечних препаратів для природного відновлення життєдіяльності організму. Основний спосіб застосування:
Перші дні прийому варто почати з малої дози препарату: 1-2 ампули 1-2 рази на день протягом 4х днів.
Після чого слід зробити перерву 1-2 дні, а через 10 днів (включаючи дні перерви) ін’єктувати по 7-8 ампул 2-3 рази на добу протягом 2-3 днів.
Після чого зробити перерву і за станом хворого повторити курс.
Даний метод прийому націлений на те, щоб організм спочатку звик до даного препарату, а потім ударною дозою впливати на хворобу.
Такий спосіб вважається найкращим.
Для тяжкохворих можна ввести відразу 5-8 ампул з інтервалом в 4-6 годин.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.