Одноразовые шприцы

Одноразовий шприц-медичний виріб, що використовується для внутрішньовенних і внутрішньом’язових ін’єкцій, забору біологічних рідин, промивання порожнин в організмі людини, пункцій. Незамінний для проведення різних маніпуляцій інструмент використовується у всіх сферах медицини і косметології. Ми пропонумо вам купить одноразовые шприцы.

Види і сфера використання шприців, в залежності від обсягу:
• 1мл-малооб’ємні вироби, які використовуються для постановки туберкулінових і інсулінових проб, перевірки організму на наявність алергічних реакцій. Дозволяють витримати максимально точне дозування.

  • 2-20 мл. – призначені для внутрішньом’язового внутрішньовенного введення рідких лікарських засобів. Широко використовуються в маніпуляційних і прищеплювальних кабінетах, стаціонарах, відділеннях швидкої допомоги.
  • 30 – 150 мл. — застосовуються в шприцевих насосах, для годування хворого через зонд, при введенні лікарських засобів через дренажі і сечові канали, для промивання порожнин і абсцесів.

Характеристики шприців
Всі шприци мають прозорий корпус і чітку розмітку з незмивною фарби, по якій визначається дозування препарату, що вводиться.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.