Инстаграм

Створюємо і ведемо рекламні кампанії в Instagram, створюємо і публікуємо фото-відео контент з продаючим оформленням і описом, збільшуємо кількість живих передплатників і охоплення цільової аудиторії на сторінці. Підприємці та компанії звертаються до нас, коли не встигають займатися просуванням сторінки і хочуть зосередитися на поліпшенні продукту і сервісу. У нас найкраща раскрутка инстаграм.

Ми наведемо порядок у вашому маркетингу і упакуємо продає аккаунт, щоб ви могли впливати на свій прибуток за допомогою Instagram. У нас для цього працює команда добірних фахівців, кожен з досвідом від 5 років. У зв’язку з цим отримуємо результат в 5 разів ефективніше і дешевше ніж через кнопку просувати в Instagram, точно визначаємо і звужуємо вашу цільову аудиторію, створюємо різні рекламні пропозиції і продають оголошення Для A|B-тестування.

І НАЙВАЖЛИВІШЕ!
Ми даємо гарантію:

Ми встановимо на ваш смартфон додаток в якому ви будете бачити детальну статистику рекламної кампанії в реальному часі. Якщо рекламна кампанія не принесе результату ми повернемо вам 100% оплати за наші послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.