Интернет аукцион живописи

Ми Вам раді! BeMyPaint-це місце, яке дає сучасним художникам і поціновувачам сучасного мистецтва те, чого вони найбільше потребують – один одного.

Ми створили BeMyPaint, щоб допомогти талановитим дизайнерам, художникам, скульпторам та іншим авторам – як молодим, так і вже маститим – знайти найкоротший шлях до сердець вдячних цінителів. А ті, в свою чергу, зможуть насолодитися авторськими, неповторними, трендовими творами сучасного мистецтва. У нас найкращій интернет аукцион живописи.

Формат аукціону вигідний всім зацікавленим сторонам. Судіть самі: виставляючи свої роботи на аукціон, автори отримують реальний шанс виручити за свої твори набагато більше, ніж при класичному прямому продажу. З іншого боку, покупець набуває унікальні авторські твори, багато з яких існують лише в одиничному екземплярі і більше ніде не представлені, причому саме за тією ціною, яку сам готовий заплатити. І тим самим підтверджує свій статус і вишуканий смак. Саме тут ви можете купити оригінальні авторські твори мистецтва, якщо ви цінитель, або виставити на аукціон свої роботи, якщо ви художник, скульптор, фотограф або дизайнер.

Як працює аукціон BeMyPaint
Якщо Ви Продавець:
Ви виставляєте свій твір на продаж, вибираєте одну з трьох валют (USD, RUB, EUR) для проведення торгів і встановлюєте початкову ціну лота і бліц-ціну. Лот виставляється на аукціон. Чекаємо покупців!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.