Компенсатор осевой сильфонный

У трубопроводах різноманітного призначення нерідко виникають різні небажані явища. До них відносять температурні розширення, вібрації та інші процеси, які можуть викликати зміщення і деформації. Щоб цьому запобігти, задіють компенсатор осевой сильфонный. Вони являють собою гофровану оболонку з симетричними осями, виготовлену за типом пружини з металу. Під впливом тиску, температури або сили вони здатні розтягуватися, або ж стискатися. Цей різновид арматури може відрізнятися за типом приєднання, типорозмірами та іншими параметрами.

Особливості експлуатування сильфонних компенсаторів
Основним елементом конфігурації даного пристрою, як можна легко здогадатися, є сильфон. Він являє собою гофровану пружинисту оболонку. Також в конфігурації передбачений елемент, що дозволяє здійснювати приєднання – це може бути фланець або приварка. Сьогодні з’єднувальні елементи, що доповнюють сильфонні компенсатори осьові, виробляють у великому діапазоні типорозмірів. Даний вид арматури нерідко можна зустріти на найрізноманітніших трубопроводах.

До переваг, якими володіє сильфонний компенсатор, можна віднести стійкість до температурних впливів, герметичність, міцність, а також довготривалість експлуатування. Його нерідко задіють з метою герметизації трубопроводу, а також для зняття вібраційних і температурних навантажень, попередження деформаційного руйнування труб, мінімізації навантаження від використання насосного обладнання. Дана арматура знаходить широке застосування в паливно-енергетичному комплексі, а також нафтогазової та іншої промисловості.Детальніше: https://promarmateh.com.ua/silfonnye-kompensatory-osevye.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.