Ремонт холодильников

Ми здійснюємо ремонт холодильників вітчизняних і зарубіжних виробників в Одинцово за доступними цінами.

Майстер може приїхати на ремонт холодильників Одинцово в будь-який для вас зручний день. Якщо вам необхідний терміновий ремонт холодильників в Одинцово на дому, то і в цьому випадку ви можете розраховувати на нашу допомогу. Ми працюємо без вихідних, а це означає, що вам не доведеться відпрошуватися з роботи і втрачати прибуток. За приїзд майстра у вихідний день на ремонт холодильника в Одинцово вам не доведеться платити зайві гроші. У нас найкращій ремонт холодильников одинцово на дому.

Після реанімації вашого холодильника майстер виписує гарантію на виконані роботи. Термін гарантії на ремонт холодильників Одинцово доходить до 3-х років в залежності від виробленого ремонту.

Інвалідам і пенсіонерам, а також при повторному зверненні надається знижка 10% від вартості роботи. Якщо вам потрібен ремонт холодильника . Заявки приймаються з 7 до 23 годин. Ми виїжджаємо додому до замовника в межах Москви і ближнього Підмосков’я, проводимо діагностику, після якої визначається складність ремонту і необхідність заміни будь-яких деталей. Ми маємо всі необхідні запчастини для ремонту холодильника. Після ремонту холодильника, ми надаємо клієнтам гарантію терміном до трьох років в залежності від виробленого ремонту, вносимо в нашу гарантійну базу і даємо рекомендації по експлуатації холодильної техніки.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.