Аренда офиса

Якщо вам необхідні офіси, торгові приміщення або склади (ПСН) в СЗАО, вас зацікавить наш комплекс. У нас найкраща аренда офиса красногорск.

Торгово-офісний комплекс ПГСК» мрія » розташований в центрі міста Красногорська, недалеко від Волоколамського шосе і декількох станцій електричок Ризького напрямку. Комплекс оснащений усіма необхідними комунікаціями. До будівлі підключені 3 інтернет провайдера і Міська телефонна мережа.

В оренду здаються торгові та офісні приміщення. Також у нас ви можете орендувати складські приміщення в Красногорську. В офісних приміщеннях нова сучасна обробка, великі вікна і високі стелі, стійка з привітним адміністратором на вході.

У бізнес-центрі знаходяться кілька кафе, продуктовий магазин, організації з обслуговування офісної техніки і багато інших. Приходьте до нас і ми обов’язково підберемо Вам відмінний варіант за прийнятною ціною! Пропонуємо для оренди офіси в Красногорську. Всі приміщення мають сучасну обробку. Перегородки між офісами виконані з пінобетону і покриті сучасними оздоблювальними матеріалами. Роздільний санвузол знаходиться на поверсі. Всі загальні приміщення прибираються щодня.

Свої послуги пропонують кілька інтернет провайдерів і Міська телефонна мережа, тому зняти такий офіс в Красногорську для вас буде вельми комфортно.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *