Адвокат по разделу имущества

Розділ майна-процес непростий і досить трудомісткий. Адже те, чим ми володіємо, дуже нелегко ділити, особливо якщо це житло, автомобіль, дача, або інші цінні речі. При розгляді подібних справ в суді виникає маса питань і тому дуже важливо вчасно звернутися до адвоката. У нас найкращій адвокат по разделу имущества

Згідно з частиною 1статті 60 Сімейного кодексу України, все майно, яке подружжя придбало після укладення шлюбу, вважається спільно нажитим. При цьому, якщо другий з подружжя не працював (через хворобу, догляду за дітьми або залишався вдома для ведення домашнього господарства), все одно він вважається рівноправним власником у спільній власності. Не підлягають розділу тільки індивідуальні речі.

Також один з колишнього подружжя має право на частину коштів підприємства, яке було відкрито іншим під час їхнього шлюбу.

Перше, що варто врахувати перед тим, як звернутися за допомогою до юриста по розділу майна – це термін позовної давності. В українському законодавстві існує норма, яка закріплює за колишнім подружжям право на звернення до суду протягом 3-х років з моменту офіційного розірвання шлюбу. У разі, якщо ви не встигли звернутися до суду протягом цього терміну, то вирішити питання з поділом загального добра буде дуже складно.

Якщо ж подружжя проживають окремо, або вже не будучи сім’єю в повному сенсі цього слова, живуть на одній житлоплощі, і юридично шлюб не розірваний, то вони можуть звернутися до суду з питання поділу спільного майна в будь-який момент.

Друге. При поділі власності можна ділити як матеріальні цінності, так і зобов’язання за кредитами, іпотечними та іншими договорами. Причому неважливо, хто з подружжя їх підписував і брав на себе зобов’язання за даними правовстановлюючим документам.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *