Продажа химических реактивов

Компанія СЛР Кемікал займається імпортом і продажем хімічних реактивів і хімічної сировини з Латинської Америки, а також країн Європи та Азії. У перелік наших послуг входять поставки хімічної сировини безпосередньо до замовника на виробництво. Це стало можливим завдяки злагодженій і чіткій роботі нашого складського комплексу. Компанія займається здійснення поставок як за допомогою транспортних компаній, так і на власному автотранспорті. У нас найкраща продажа химических реактивов.

Поставки хімічної сировини і хімічних реактивів від СЛР Кемікал здійснюються в найкоротші терміни. Кожне окреме замовлення розглядається нами індивідуально, і відповідно до його особливостей ми підбираємо найбільш оптимальний спосіб доставки хімічних реактивів.

Доставка здійснюється наступними видами транспорту:

Морський
Автомобільний
Залізничний
Авіаційний також можливий самовивіз товару зі складських комплексів. Склади розташовані в Московській області, в селищі Стара Купавна Ногінського району. Для зручності наших клієнтів ми надаємо можливість оформити довіреність на отримання замовлення і відправити нам по e-mail або факсу.

У разі, якщо самовивіз здійснюється за допомогою найманого транспорту, його водієві потрібно пред’явити паспорт, водійські права та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Супровідні документи, необхідні для відвантаження, оформляються в присутності водія-експедитора прямо на складі.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *