Реклама нав

Якщо ви хочете, щоб офіс працював стабільно, то перше, про що необхідно задуматися — це першокласний персонал і своєчасне технічне обслуговування. Утримувати в штаті компанії окремого або кілька фахівців, які б здійснювали обслуговування накладно. Ми пропонуємо Реклама нав здании.

Саме тому компанії, чий бізнес не пов’язаний з інженерними роботами, передають будівлі на сервісне обслуговування сторонній фірмі, яка професійно надає ці послуги.

Абонентське обслуговування будівлі-послуга, яка допоможе вам уникнути зайвих витрат на утримання штатних фахівців, і Ви отримуєте гарантію того, що сервіс буде надано вчасно і якісно.

Переваги обслуговування об’єктів за договором перед штатним фахівцем

● Головна і безсумнівна перевага-це ціна абонентського обслуговування інфраструктури компанії. Обслуговування за договором буде коштує дешевше. Для порівняння: грамотному штатному фахівцеві потрібно платити зарплату, надати робоче місце, соціальний пакет, медичне забезпечення. Це може бути не фіксована сума. У той час як наші ціни на абонентське обслуговування організації, не тільки доступні, але і чітко регламентуються обраним тарифним планом, який прописаний в договорі. Тобто виключається можливість непередбачених витрат. Економія відчутна.

● Наші фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію. По-перше, вони постійно займаються обслуговуванням фірм і стикаються з завданнями різної складності. Так само компанія» затишне місто » в обов’язковому порядку відправляє своїх фахівців на семінари та курси. Щомісяця виділяється бюджет на навчання співробітників.

● Компанія «затишне місто» гарантує виконання зобов’язань за договором обслуговування протягом усього терміну договору, незалежно від відпусток, лікарняних.

● Досить часто виникають ситуації, коли в інженерному обслуговуванні повинен брати участь не один фахівець, а кілька професіоналів. Від цього залежить не тільки швидкість виконання завдання, але і якість усунення проблеми. Компанія» затишне місто » зможе забезпечувати вас потрібною кількістю фахівців.

● Якщо ви вирішили збільшити число об’єктів в договорі абонентського обслуговування, ми зробимо Вам знижку.

● Крім усього вищесказаного, абонентське обслуговування інфраструктури Вашої компанії дозволить вам скоротити витрати за допомогою виключення податкових відрахувань по ЄСП і ПДФО.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *