Электромегафоны

Сучасний ручний электромегафоны відрізняється високою якістю, широкою функціональністю і високою надійністю. Вони використовуються повсюдно, з їх допомогою можна поширювати інформацію про товари або послуги і попереджати про небезпеку. Незамінне це пристрій буде і на різного роду змаганнях, мітингах.

Особливості сучасних пристроїв
Сьогодні випускаються електромегафони дуже функціональні і надійні. Вони можуть записувати мову і надалі відтворювати сказане автоматично. До них можна підключати зовнішні пристрої, наприклад, плеєр і включати музику, повідомлення, записані раніше на комп’ютер, на флеш карту. З основних функцій рупорного електромегафона можна виділити наявність регулятора гучності, індикатор, сирену.

Випускаються ручні електромегафони різної потужності, вона може досягати 50 ватт, при цьому дальність звучання становитиме до декількох кілометрів. Пристрої живляться від надійного ємнісного акумулятора або від декількох батарейок. Електромегафони мають гарний привабливий дизайн, невеликий розмір і вагу. Вони зручно лягають в руку, тому ними можна користуватися по кілька годин невтомно. Вони мають сертифікати якості і відповідають всім міжнародним стандартам. Разом з ними поставляється інструкція по їх використанню. Навчитися користуватися ними можна дуже швидко.

Сучасні компактні ручні Мегафони поміщені в надійний ударостійкий пластиковий корпус. Деякі моделі дозволяють донести інформацію на відстань до двох кілометрів. Вони обладнуються ременем, який дозволяє носити їх на плечі. Від потужності мегафона залежить його вага і споживання енергії, дальність оповіщення. Деякі моделі мають можливість підключатися до прикурювача автомобіля через спеціальний роз’єм.

Актуальні моделі виробника говоритель відрізняються зручністю використання і невибагливістю, вони здатні в автономному режимі пропрацювати кілька годин. Зі спеціальних сигналів дані пристрої також можуть подавати гудок або свисток. Завдяки широкому асортименту продукції будь-який бажаючий вибере відповідний йому за всіма параметрами мегафон. Йому можна знайти незвичайне застосування використовуючи в сценічному шоу музичної групи, в багатьох інших випадках. Він може стати приємним подарунком Близькому.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.