Тумбы массив дерева

Навіть за умови, що житло буде обставлено шафами і стінками, в ньому все одно буде не вистачати невеликих вмістилищ для найпотрібніших речей. Мова, звичайно, про тумбочках і тумбах, які ставляться біля ліжка або в холі, у вітальні або навіть в передпокої. Жоден предмет меблів не зможе замінити тумбочку, на яку кладеться улюблена книга або ставиться фотографія дорогих людей. У нас ви також знайдете тумбы массив дерева.

У колекції меблів з Індонезії представлені тумбочки з масиву цінних і рідкісних порід дерев, знаменитих феноменальною стійкістю до вологи і вогкості через особливих властивостей, властивих саме їм. Крім натуральних особливостей деревини, з якої зроблені меблі, тумбочки абсолютно гіпоалергенні, так як індонезійські майстри не використовують для обробки своїх виробів хімічні реагенти.

Зовнішній вигляд різних моделей тумб може відрізнятися, але не дуже сильно, так як практично кожен предмет витриманий в стилі класицизму, будь то пишне бароко або лаконічний і стриманий модерн. Колір-завжди натуральний, світлий або темний, що підкреслює структуру деревини. Вишукано виглядають тумби в кольорі слонової кістки, а розкішні прикраси у вигляді різьблення чудово виглядають в натуральному червоному відтінку.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *