Глонасс волгоград

Компанія ІБС-Альфа займається впровадженням систем супутникового моніторингу рухомих і стаціонарних об’єктів на базі ГЛОНАСС / GPS. Ми допомагаємо нашим клієнтам підвищити ефективність управління парком транспортних засобів за рахунок зниження витрат на ПММ та інших експлуатаційних витрат, підвищити безпеку вантажоперевезень і виключити не цільове використання транспортних засобів. У нас глонасс волгоград.

ТАХОГРАФІЧНИЙ КОНТРОЛЬ
Реєстраційний номер РФ 1154, RUS 904
Ліцензія ФСБ ЛСЗ № 0004568 Рег. №154-Н від 22 березня 2018 р.
У 2013 році наша компанія відкрила напрямок тахографічного контролю. У березні 2014 року ми пройшли акредитацію і були внесені до переліку майстерень тахографічного контролю РФ, з присвоєнням клейма РФ 1154. Тахографічний контроль ЕСТР-RUS 904.

Наша майстерня по установці цифрових тахографів розташована в місті Волгограді, проте за рахунок широкої мережі партнерів, компанія здійснює свою діяльність по всьому Південному і Північнокавказьким округах.
Сервісна майстерня допомагає своїм клієнтам у випуску карт для тахографів: прийом та обробка заяв на виготовлення карт для цифрових тахографів для підприємства та водіїв.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *