Новый год

Дорослі не вірять в казки … але в новорічну ніч 2020 все буде інакше!

Ми взяли найулюбленішу і чарівну новорічну історію і перетворили її в неймовірний перфоманс, який стане захоплюючим видовищем для дорослих і дітей. Ми розповімо где встретить новогодняя ночь.

Прямо на ваших очах оживе «Лускунчик», в новій несподіваній інтерпретація, наповненою містикою, захоплюючими сюжетними поворотами, зачаровують номерами і спецефектами.

Ми відійшли від стандартних форматів, де ви всього лише сторонній спостерігач, і створили неймовірне за розмахом і видовищності шоу з повним ефектом занурення. Нічого подібного в Москві ще не було!

Це буде незабутній Новий Рік! Замовляйте свої квитки на бал до Лускунчика в розкішному палаці! У самому центрі Москви, на вул. бігова стоїть невимовної краси будівля з величним фасадом. Воно немов за помахом чарівної палички з’явилося в нашій реальності з якоїсь казки … але, ні, чудеса тут ні до чого! Палац іподрому-реальний, хоч і казково прекрасний.

Це найефектніший історичний особняк Москви. Зовні-вся пишність стилю рококо. Всередині-розкішні інтер’єри 19 століття.

Палац іподрому Москви-це ідеальне місце для новорічної ночі! Це не просто ресторан або банкетний зал, А ще один повноцінний герой нашої новорічної історії.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.