Клинкерная брусчатка

клинкерная брусчатка-прямі поставки з Німеччини, Скандинавії, Польщі.

Проблемою архіважливого значення будь-якого сучасного міста залишається незадовільний і вельми плачевний стан доріг. Їх асфальтні покриття, ще в багатьох місцях залишилися з часів колишнього СРСР, давно вимагають неодмінної заміни, а в деяких місцях відсутні зовсім. Прекрасною альтернативою старим покриттям може послужити мощення бруківки, що є більш довгостроковим варіантом благоустрою доріг або інших відкритих майданчиків.

Застосування:

якісні нові покриття доріг;
нескоростные шосе;
площі, доріжки пішохідні та стоянки транспорту;
мощення парків, мостів;
майданчики зберігання вантажів та інше.
Але основне застосування-це мощення тротуарів. Слід згадати, що подібне дорожнє покриття стало успішно використовуватися ще в 19 столітті, завдяки винаходу клінкеру голландцями. Проста технологія відтворення, дивовижна зносостійкість і, відповідно, довговічність навіть в наш час так і залишилася неперевершеною. Мощені поверхні мають мікроскопічні шви між елементами дорожнього полотна, тобто окремих плиток, а це дозволяє водам, що потрапили на полотно покриття, безперешкодно просочуватися, що неможливо при будь-якому іншому суцільному покритті. Крім того, вона не схильна до впливу високих температур в порівнянні з асфальтом і не деформується від різких температурних коливань. Ну а можливість надати матеріалу будь-яку необхідну колірну гамму дозволяє вдало вписувати загальний колірний фон покриття стосовно до будь-якого навколишнього ландшафту.

Всі ці фактори в поєднанні з доступним технологічним процесом роблять виробництво клінкерної тротуарної плитки вельми привабливим варіантом . Слід зазначити, що обладнання для виробництва бруківки цілком вистачає і для освоєння суміжних подібних сфер подібного бізнесу, наприклад, виготовлення бордюрів, водостоків, штучних облицювальних каменів, фрагментів парканів та інше. Всі ці види продукції вельми затребувані в сучасному будівництві. А якщо додатково надавати послуги з укладання клінкерної тротуарної плитки, облицювання фасадів та встановлення євроогорож, то виробнича діяльність новоствореного підприємства однозначно буде носити безперервний характер.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.