Бухгалтерские услуги

Компанія «Expert Бухгалтер «залучає в компанію найбільш талановитих і компетентних фахівців, 90% яких — службовці різних державних структур в минулому, постійно підтримує і вдосконалює їх професійний рівень, цінуючи особистість в кожному працівнику, а тому з гордістю називаємо себе»командою».
Основні напрямки нашої діяльності це послуги юридичним та фізичним особам у сферах. Бухгалтерського обслуговування організацій та ВП. Податкового супроводу бізнесу та допомоги фізичним особам. Правової підтримки компаній та юридичних послуг фізичним особам. Головний наш принцип-повна відповідальність за правильність ведення бухобліку, відображена в укладається з клієнтом договорі — ми впевнені в кваліфікації наших співробітників. Не варто сильно переживати через проблеми, причина якої-недбайливий бухгалтер. Наші фахівці оперативно проведуть експертизу Вашої документації і запропонують оптимальні шляхи виправлення помилок. щоб оформити повернення, необхідно подати в ФНС за місцем прописки декларацію 3-ПДФО і повний комплект документації, що підтверджує оплату. Для заповнення декларації знадобиться близько чверті години. У нас найкращі бухгалтерские услуги спб.

Якщо вам необхідна на 3 ПДФО податкове вирахування допомога, зверніться в компанію»Expert Бухгалтер». Вартість послуги-1000 рублів.

Купівля житла
Найбільш великим і поширеним є податкове вирахування в зв’язку з покупкою житла.

До 2014р. він надавався один раз в житті з суми, що не перевищує 2 000 000 руб.

C 2014р податкове вирахування на покупку житла можна використовувати кілька разів, але загальна сума вирахування все одно не може перевищувати 2 000 000 руб.
Наприклад:
До 2014 року: людина купила кімнату за 1 500 000 руб., то він може повернути від держави 195 000 руб. (1 500 000 руб. * 13%), при цьому відрахування з 500 000 руб. він втрачає.

Після 2014 року: людина купив кімнату за 1 500 000 руб., отримав відрахування 195 000 руб., потім в 2017 році він купив квартиру за 3 000 000 руб., отже, він може знову подати документи на отримання податкового вирахування з 500 000 руб.

Для отримання податкового вирахування на покупку готового житла необхідно:
договір купівлі/продажу;
акт прийому / передачі;
свідоцтво про власність;
документи про оплату (платіжні доручення, касові чеки або розписка);
довідка з роботи 2-ПДФО;
паспорт;
ІПН
Для отримання податкового вирахування на покупку житла, що будується необхідно:
договір купівлі/продажу;
акт прийому / передачі;
документи про оплату (платіжні доручення, касові чеки або розписка);
довідка з роботи 2-ПДФО;
паспорт;
ІПН

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.