Установка сидений в микроавтобус

Полози для установки сидінь в пасажирський мікроавтобус. Дане обладнання істотно полегшить вам як монтаж / демонтаж сидінь, так і дасть вам можливо пересувати і встановлювати сидіння по салону не демонтуючи їх, а просто трохи відпустити гайку болта і пересунути ніжку сидіння або дивана на зручне вам місце по внутрішньосалонному об’єму.

Полози бувають 2-х видів: врізні і накладні, в комплекті йдуть Т-образні болти для забезпечення пересування сидінь, так само поставляється і декоративна гумка для закриття порожнини полозів. У нас найкраща установка сидений в микроавтобус.

Для установки врізних полозів товщина підлоги повинна бути не менше 20мм.

Для установки накладних полозів ніякого обмеження по товщині підлоги немає. Компанія Прем’єр Бас здійснює установку ременів безпеки на будь-які типи сидінь автобусів і мікроавтобусів. Встановлюємо як двоточкові, так і триточкові ремені безпеки. Навіть якщо конструкцією вашого штатного сидіння не передбачена установка ременів безпеки, не проблема, наші фахівці розберуть сидіння і зроблять спец.заставні для монтажу ременя безпеки.

Встановлення ременів безпеки є невід’ємною послугою з Переобладнання мікроавтобусів. Існую кілька типів ременів безпеки, трохи їх опису нижче:

  • 2-х точені ремені безпеки статичні

(ремені без котушки, так звані – поясні, не мають автоматичного скручування, тобто котушки, встановлюються майже на будь-які пасажирські сидіння і дивани, використовуються для установки в автобус класу Д.

  • 2-х точені ремені безпеки інерційні

(ремені з котушкою, так звані – поясні, мають автоматичне скручування, тобто з котушкою, встановлюються майже на будь-які пасажирські сидіння і дивани, використовуються для установки в автобус класу Д.ряді випадків необхідно виготовляти сталеві заставні для монтажу кріплень ременя.

  • 3-х точені ремені безпеки інерційні

(ремені з котушкою, мають автоматичне скручування, тобто з котушкою, встановлюються майже на будь-які пасажирські сидіння і дивани, використовуються для установки в автобус класу В.у ряді випадків необхідно виготовляти сталеві заставні для монтажу кріплень ременя. Якщо у Вас легковий автобус, то обов’язково тільки установка 3-х точкових ременів безпеки.

Хендай старекс

Так само в нашій компанії дуже популярна перевстановлення 2-х точкових ременів на 3-х точкові, в автомобіль Хендай старекс, ця послуга популярна у власників т. К. при зміні категорії транспортного засобу з Д В В, несе за собою і заміну ременів безпеки.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *