Минитрактор

Мінітрактори — це необхідна в сільському господарстві Мототехніка, яка володіє потужністю від 24 до 40 кінських сил. Найчастіше в їх базову комплектацію не входить кабіна, що дозволяє купити мінітрактор недорого. У нас найкращі минитрактор беларусь.

Дана техніка ідеально підходить для роботи в сільському господарстві, так як її можна використовувати для виконання буквально будь-яких завдань, починаючи від підготовки грунту і закінчуючи збором врожаю. Техніка може бути застосована на полях до 10-20 гектар. Крім того, її часто використовують в комунальній та будівельній сфері для прибирання території або транспортування вантажів.

На українському ринку дуже популярні китайські мінітрактори. Це зовсім не дивно, адже їх вартість куди нижче, ніж у вітчизняних аналогів, але при цьому якість техніки зберігається на належному рівні.

На що потрібно звернути увагу, якщо ви хочете купити мінітрактор?

Двигун
В першу чергу, ви повинні визначити розміри ділянки, на якому плануєте виконувати роботи, і виділити для себе основні завдання. Цей етап дуже важливий, так як дані фактори визначають необхідну продуктивність техніки. Залежно від ваших відповідей підбирається потужність двигуна, яка варіюється від 24 до 40 кінських сил для мінітракторів. Часто потужність визначає, яке навісне і причіпне обладнання можна буде агрегатувати до мінітрактора. Залежно від потужності машини змінюється кількість циліндрів в двигуні. Більшість машин оснащуються дизельним двигуном, що дозволяє непогано заощадити. Але деякі мінітрактора все ж мають Бензиновий двигун. Найчастіше, абсолютно всі двигуни оснащуються системою примусового рідинного охолодження. Вона незамінна в разі високоінтенсивних навантажень. Крім того, водяне охолодження є дуже важливим моментом, якщо ви плануєте використовувати техніку в жарку пору року.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.