Серебряная ложка

Серебряная ложка в подарунок
У наш час ложка зі срібла є традиційними подарунками на різні свята. При виборі в подарунок срібної ложки призначеної для їжі, особливу увагу необхідно звернути на якість металу. Не варто дивитися на ціну і економити. Якщо кошти дозволяють, можна подарувати срібну ложку з камінням-вона виглядає набагато багатше. До вибору ложки зі срібла завжди слід підходити відповідально — це подарунок на довгі роки.

Срібні ложки 925 проби стануть чудовим подарунком не тільки на «дитячі» свята, а й на будь-які інші урочистості та події: наприклад, весілля, день народження, ювілей, срібне весілля та інші. Це не тільки красивий, але і корисний подарунок, так як срібло володіє прекрасним бактерицидним ефектом. Воно знищує збудників хвороби, швидко нейтралізує і виводить з організму токсини.

Срібна ложка — на день народження
Срібна ложка дарується дитині для того щоб він навчився їсти їжу самостійно і мав хороше здоров’я. У перші роки життя дитина швидко розвивається, тому краще подарувати дитині при його народженні відразу три срібних ложки. Коли прорізаються зубки у дітей, їх починають» підгодовувати » з ложечки, до цього материнське молоко було єдиним, а також стерильним блюдом дитини. А разом з прикормом малюк ризикує отримати сторонні бактерії, тому і потрібен додатковий засіб захисту, яке дає срібло. Крім усього іншого, срібло має здатність швидко охолоджуватися, тому дітки з великим полюванням їдять срібними ложками, охолоджуючи запалені ясна при прорізуванні зубів.

Срібна ложка на здоров’я
Срібну ложку дарують так само на здоров’я. Сьогодні виникає дуже багато суперечок, навколо корисності срібла. Одні дослідники срібла, виступають за прийом іонів срібла всередину, а інші висувають версії про те, що іони срібла не тільки марні, але і можуть завдавати сильної шкоди організму людини. Незважаючи на виникаючі суперечливі погляди про корисність іонів срібла, вже точно доведено, що іонне срібло згубно діє на багато віруси, бактерії і грибки.

Купити срібну ложку в інтернет магазині
У нашому інтернет магазині представлені срібні ложки різного призначення, прикрашені черневими малюнками, позолотою і рельєфними візерунками. Широкий асортимент нашого інтернет магазину допоможе вам підібрати неповторний і індивідуальний подарунок на будь-яке свято.

Ви зможете замовити як один предмет, наприклад дитячу ложечку в подарунок малюкові, так і набори срібних ложок в подарунок для всієї родини, а також ложки в комплекті з виделками, чашками або іншими столовими приборами. Всі ложки мають сертифікати якості і відповідають всім гігієнічним вимогам.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *