Экстракт ибоги

Кора кореня Ібогі и экстракт ибоги є найсильнішим засобом рослинного походження в допомоги позбавлення від наркотичної та інших залежностей.
Крім того допомагає набути впевненості і спокій. Таким чином сприяє саморозвитку, покращує навички самоаналізу, робить благотворний вплив на Здоров’я і психіку людини.
Tabernanthe I boga. Священна рослина, що росте в західній частині Центральної Африки, вживання якої є частиною традиційної африканської релігії Бвіті.
Багаторазово використовувалася в сучасному світі для позбавлення від наркотичної та інших залежностей.Також для знаходження свого правильного шляху в житті і більш повного розуміння природи особистості і взаємин з навколишнім світом.
При покупці кори у вартість входить повна розгорнута консультація з надання всіх матеріалів пов’язаних з церемонією і з розповіддю про традиції, а також супровід віддалено (якщо це буде потрібно) до і після церемонії. Священна рослина, одне з найзагадковіших на Землі. Сховище секретів древніх магів. Невичерпне джерело знань. Є основною частиною традиційного африканського культу Бвіті, кінцева мета якого-знання всього про все!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.