Страховые компании

Ми публікуємо рейтинг страхових компаній, що базується на багатофакторному аналізі, який враховує вплив таких параметрів, як активи, страхові резерви, рівень відшкодувань, рівень зборів страхових премій за видами страхування, а також оцінку таких параметрів, як доступність/відкритість інформації про діяльність компанії, включаючи корпоративні сайти і роботу з відгуками клієнтів. страховые компании отправляют в область на экспертизу за 300 км.

Завдяки використовуваній методиці, ми формуємо один, зрозумілий кожному страхувальнику кращий рейтинг страхових компаній.

Так само представляємо вашій увазі рейтинг PR-активності страхових компаній. Рейтинг страхових компаній України. Методологія складання.
Перш за все, слід уточнити саме поняття провідних страхових компаній, яке лежить в основі складання даного рейтингу. В рамках цього дослідження, страхові компанії оцінювалася на основі 4-х комплексних критеріїв:

Актив;
Страхові резерви;
Рівень відшкодувань;
Рівень зборів страхових премій за ключовими видами страхування.
Критерії, в свою чергу, складаються з декількох підкритеріїв (факторів). Всього при побудові даного рейтингу використовувався набір з 16 факторів. Ми вважаємо, що ці фактори дозволяють у найбільш повній мірі оцінити страхову компанію і, разом з тим, є однаково придатними для аналізу практично будь-якої страхової компанії. Крім загальноприйнятих факторів, в нашому рейтингу особлива увага приділяється аспекту відкритості інформації. Ми надаємо великого значення таким чинникам, як:

доступність статистичних даних;
відгуки клієнтів про роботу страхової компанії і реакція компанії на них;
доступність інформації про топ-менеджмент компанії.
В результаті використання цих і деяких інших критеріїв оцінки страхових компаній, лідерами нашого рейтингу стають не тільки очевидні всім «локомотиви» страхового ринку. У число лідерів нашого рейтингу потрапляють також і ті компанії, які в останні роки демонструють непогану динаміку розвитку і володіють хорошими перспективами подальшого зростання. Цей рейтинг провідних страхових компаній складений, головним чином, на базі офіційної статистики Нацкомфінпослуг і обов’язкових до публікації щорічних статистичних даних страховиків. Це визначає ряд його переваг і недоліків.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.